אורי לבני אמן בלונים 054-7668800

שלחו לי מייל

אטרקציות לבר מצווה איך בוחרים?

בחירת אטרקציות לבר מצווה היא אחת המשימות המסובכות ברשימת ההכנות לאירוע!
אז איך באמת בוחרים אטרקציות לבר מצווה?

על השאלה הזו בדיוק אנסה לענות לכם.
מסיבת בר המצווה היא האירוע היחיד שאתם בתור הורים באמת מארגנים, היו לכם 13 שנים להכין את עצמכם לאירוע והוא חייב להיות מושלם!
את הברית, ארגנתם אבל בתוך שבוע, את החתונה… אולי ארגנתם בין הבקשות מצד אחד לדרישות מהצד השני…
רק מסיבת בר המצווה היא באמת אירוע שאתם מראגנים מהתחלה ועד הסוף, כמובן בשיתוף חתן בר המצווה, אך עדיין ההחלטות הן שלכן.

אז בחרתם אולם מדהים, ויש תקליטן, וצלם ו….. מה עושים בכדי להפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת, כזו שידברו עליה, כזו שכולם ירצו גם…
בשוק האטרקציות לבר מצווה קיימות מאות אטרקציות שונות ומשונות, כל אחת מהאטרקציות הללו מבטיחה לעשות לכם את האירוע, אבל איך בוחרים? איך משווים קונפטי לתא צילום? או עמדות משחקים לקריקטוריסט?

בתור מהנדס תעשיה וניהול(כן כן, היה כיף אבל בלונים זה היעוד האמיתי שלי בחיים) למדתי להשוות בין גורמים שונים שלכאורה אינם ניתנים להשוואה, כמו האטרקציות השונות לבר המצווה.
אז איך באמת משווים?
אין נוסחה מדוייקת, אך הרעיון הכללי הוא לחלק את עלות האטרקציה למספר האנשים שיהנו ממנה, וכך תוכלו לקבל מדד של "עלות לאורח נהנה"
לדוגמה קריקטוריסט עולה 3000 ש"ח לאירוע והוא מספיק לצייר 30 קריקטורות זה אומר שהעלות לאורח נהנה היא 100ש"ח
דוגמה נוספת היא זיקוקים בעלות 5000 ש"ח שנמשכים שתי דקות חצי מהאורחים נהנים וחצי מהאורחים נחנקים מהעשן - 0 אורחים נהנים.
הדוגמאות הללו הן תיאורטיות בלבד אך הרעיון הכללי הוא לבדוק איזו אטרקציה לבר מצווה נותנת לכם את היחס הטוב ביותר.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האופן שבו האטרקציה לבר המצווה פועלת, האם זה מופע של 25 דקות(שמעכב את האוכל) האם זו אטרקציה שמרעישה ויוצרת מטרד בקרב האורחים, או האם זו אטרקציה שזורמת עם האירוע ולא מפריעה לאירוע להתנהל.

נכון, אני לא אובייקטיבי, אבל אני נמצא בענף למעלה מ14 שנה, והניסיון הזה הוליד את אחת האטרקציות לבר מצווה המוצלחות ביותר בשוק!
בוטיק הבלונים!

היופי באטרקציה הזו הוא הדרך בה היא מתנהלת, הזרימה עם האירוע והתאמת האופי של האטרקציה לחלקים השונים באירוע.
בהתחלת האירוע, הבוטיק משרת את כלל האורחים בקבלת הפנים, תוך כדי הכנת יצירות בלונים מדהימות לכל אחד ואחת לפי בקשה, יש מעט מאוד אטרקציות לבר מצווה שיוצרות התלהבות גדולה כל כך בקרב טווח גילאים גדול כל כך כמו בוטיק הבלונים!

בשלב הריקודים, בוטיק הבלונים ממשיך במתכונת מסיבה, אני אכין כתרים ענקיים מבלונים כמובן, ואחלק אותם תוך כדי הריקודים ליצירת קרנבל צבעוני מדהים ברחבת הריקודים!

בשורה התחתונה, אין עוד אטרקציה לבר מצווה שנותנת לכם את יחס ה"עלות לאורח נהנה" וזורמת עם האירוע בצורה מושלמת כמו בוטיק הבלונים!
למה אתם מחכים, אם קראתם עד לכאן הדבר היחיד שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר אלי לשרייון התאריך 0547668800(אורי), שימו לב! אני מגיע באופן אישי לכן חשוב לשריין את התאריך!
שיהיה בהצלחה בהמשך ההכנות ומזל טוב!
אורי לבני - "אישימבלונים"