אטרקציות לחתונות, בלונים לחתונה, אמן בלונים אטרקציות לחתונות

שלחו לי מייל

אטרקציות לחתונות

החתונה שלי היתה היום המאושר בחיי, ההתרגשות והאהבה שמקבלים מכולם זו פשוט חוויה שלא אשכח! ובכדי להשיב אהבה לכולם אתם רוצים לעשות להם חוייה בלתי נשכחת במסיבה מדהימה, יש לכם את הדיג'י הכי טוב, ואתם מתחתנים במקום הכי מדהים ואתם רוצים את התוספת שתיתן את הטאץ' המושלם, האטרקציה לחתונה שכולם ידברו עליה, האטרקציה שתהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת, החדשות הטובות הם שמצאתם!!!

אז מה הופך בלונים לאחת ה-אטרקציות לחתונות ?
התשובה היא דיי פשוטה, אטרקציה לחתונה שפשוט מזריקה המון צבע ואנרגיה לחתונה, רחבת הריקודים מתמלאת במאות בלונים צבעוניים, כל האורחים ירקדו עם כתרים מבלונים מדליקים שאני אכין תוך כדי הריקודים, לימבו בלונים לחתונה, כתרי בלונים מיוחדים לחתן ולכלה ועוד המון הפתעות מדליקות!
ללא ספק בלונים לחתונות זו אטרקציה לחתונה בלתי נשכחת!
מה בתוכנית?

  • אטרקציות - כתרים ענקיים מבלונים

  • בוטיק בלונים לחתונות LIVE*

  • חלוקת כתרים מבלונים במהלך הריקודים

  • שעשועי בלונים מדליקים במהלך המסיבה

  • אפשרויות שונות בהתאם לגודל החתונה

אטרקציות לחתונה שישדרגו לכם את המסיבה וישאירו את אורחיכם עם חיוך ענק וזיכרון צבעוני בלתי נשכח!
התקשרו אלי עכשיו (אורי) 0547668800 לקבלת פרטים באופן אישי!
שימו לב, אני מגיע לכל אירוע באופן אישי אני לא שולח צוותים
*
בוטיק בלונים לחתונות LIVE פרטים בטלפון….

אטרקציות לחתונה - לקוחות כותבים

לכל מי שעדיין לא ראה את אורי בפעולה! אורי היה בחתונתנו ואין מלים בפינו לתאר את גודל כשרונו והשמחה שהוא הוסיף לנו ולכל האורחים. כפי שבטח הבנתם מהאתר, בלונים בחתונה זה כבר מזמן לא רק לילדים אלא אטרקציה ואמנות בפני עצמה, ואין לנו ספק שאורי הוא ,אכן, מס' 1 בארץ. לסיכום, אל תלכו על אישימבלונים - רוצו !!
איילת ובועז דותן

אטרקציות לחתונה - לקוחות כותבים

הגענו לאורי דרך המשפחה מאירוע אחר שהוא עשה וכבר ידענו שהוא זה שיעשה את העבודה... פשוט לא יאמן מה שהוא מוציא מהידיים שלו ובאיזו מהירות... - איזה אומן בלונים.. אורי הצליח לגרום גם לדודות הזקנות שלא תמיד בא להן להשתתף בשמחה - לרקוד ולשמוח.... הבלונים הוסיפו כל כך הרבה צבע לאירוע (ריקודים) וכן לתמונות - היה מאוד שמח ומעניין... שווה כל שקל... - אטרקציה מומלצת מאוד!!!
דביר ונעמה לוי

אטרקציות לחתונה - לקוחות כותבים

היי אורי, מצורפות תמונות מדהימות מהחתונה... (בשני מיילים...) היה ממש ממש שמח ואנחנו מקבלים עד היום תגובות מדהימות! באמת שעשית את החתונה ואותנו מאוד שמחים! שוב המון המון תודה,
שימרית ועמרי

אטרקציות לחתונה - לקוחות כותבים

לאורי הגענו במקרה כשציינו בפני חברים את חששנו שאנשים לא יקומו לרקוד בחתונה (הרבה מבוגרים, הצעירים כבר הורים לילדים וגם אנחנו לא רקדנים מחוננים וסוחפים).כשאורי ציין בפנינו את אופן הפעלת הדוכן (בלונים ומגבעות מקבל רק מי שרוקד ולא מי שמבקש), וכשראינו את העיצובים המרהיבים באתר שלו, השתכנענו שאכן אורי יוסיף לנו הרבה צבע לארוע.בארוע עצמו, אורי הגיע כמעט שעה לפני הזמן שסוכם כדי להתארגן ולהיות מוכן בזמן לריקודים, ולא נטש אותנו עד שהמסיבה התפוגגה, אפילו שזה היה אחרי הזמן שסוכם איתו.אורי הכין כובעים מאוד מיוחדים וגם אטרקציות שונות בריקודים עצמם, שעודדו את האנשים (כולל אותנו, שאיננו רקדנים באופן טבעי ביום יום), לקום ולרקוד.בארוע עצמו וגם לאחריו, האורחים לא הפסיקו לציין את הבלונים של אורי, כמה שזה היה מיוחד ועשה שמח, ושאלו איך הגענו אליו.מומלץ בחום!!!!
מיכל וגיא רוזן

אטרקציות לחתונה - לקוחות כותבים

אורי שלום רב  ביום רביעי האחרון הופעת בחתונתנו  ליווית את הריקודים ברחבה עם מגוון יצירות הבלונים שלך, עם עמדת בלונים עשירה וצבעונית, והמשכת לנפק כובעי ופסלי בלונים מרשימים ומגוונים לכל אורך האירוע  אנו מודים לך מקרב לב על היצירתיות וההתמדה. הופעתך היוותה ערך מוסף אדיר לארוע כולו!!! הן באיכות וביצירתיות של הבלונים שניפקת תחת ידיך והן בהתמדה והמחוייבות המדהימים שלך לכל אורך האירוע  כל אורח שדיברנו איתו ציין את מופע הבלונים שלך כתוסף מעולה ומקורי לאווירה השמחה והצבעונית שהייתה בחתונה, אין לי ספק שהנוכחות הדומיננטית שלך ברחבת הריקודים, הייתה מפתח בהצלחת האירוע כולו - וממש קשה לי לדמיין את החתונה שלנו (וכל חתונה בכלל) בלעדיך"   בקיצור אורי, לכישרון ולאישיות שלך, לדעתי, אין תחליף  תודה רבה רבה רבה!! 
אלעד ואילי רוזן
אטרקציות לחתונה
אטרקציות לחתונה
אטרקציות לחתונה
אטרקציות לחתונה
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2429
אטרקציה לחתונות
Stacks Image 2430
אטרקציה לחתונות
Stacks Image 2431
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2432
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2433
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2434
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2435
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2445
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2446
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2447
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2448
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2451
עמדת הבלונים שלי
Stacks Image 2452
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2453
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2454
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2455
אטרקציות לחתונה
Stacks Image 2456
אטרקציות לחתונה