בלונים לחתונה

שלחו לי מייל

בלונים לחתונה 054-7668800

קודם כל מזל טוב!
היום הגדול כבר באופק ואתם מחפשים את האטרקציה שתהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת, החדשות הטובות הם שמצאתם!!!
אז מה הופך בלונים לחתונות לאטרקציה מדהימה?
התשובה היא דיי פשוטה, בלונים לחתונה מזריקים המון צבע ואנרגיה לחתונה, רחבת הריקודים מתמלאת במאות בלונים צבעוניים, כל האורחים ירקדו עם כתרים מבלונים מדליקים שאני אכין תוך כדי הריקודים, לימבו בלונים לחתונה, כתרי בלונים מיוחדים לחתן ולכלה ועוד המון הפתעות מדליקות!
ללא ספק בלונים לחתונות זו אטרקציה לחתונה בלתי נשכחת!
מה בתוכנית?

  • כתרים ענקיים מבלונים

  • בוטיק בלונים לחתונות LIVE*

  • חלוקת בלונים במהלך מסיבת הריקודים

  • שעשועי בלונים מדליקים במהלך המסיבה

  • אפשרויות שונות בהתאם לגודל החתונה

בוטיק בלונים לחתונה ישדרג לכם את המסיבה וישאיר את אורחיכם עם חיוך ענק וזיכרון צבעוני בלתי נשכח!
התקשרו אלי עכשיו (אורי) 0547668800 לקבלת פרטים באופן אישי!
שימו לב, אני מגיע לכל אירוע באופן אישי אני לא שולח צוותים
*
בוטיק בלונים לחתונות LIVE פרטים בטלפון….

בלונים לחתונה - לקוחות כותבים

לכל מי שעדיין לא ראה את אורי בפעולה! אורי היה בחתונתנו ואין מלים בפינו לתאר את גודל כשרונו והשמחה שהוא הוסיף לנו ולכל האורחים. כפי שבטח הבנתם מהאתר, בלונים בחתונה זה כבר מזמן לא רק לילדים אלא אמנות בפני עצמה, ואין לנו ספק שאורי הוא ,אכן, מס' 1 בארץ. לסיכום, אל תלכו על אישימבלונים - רוצו !!
איילת ובועז דותן

בלונים לחתונה - לקוחות כותבים

הגענו לאורי דרך המשפחה מאירוע אחר שהוא עשה וכבר ידענו שהוא זה שיעשה את העבודה... פשוט לא יאמן מה שהוא מוציא מהידיים שלו ובאיזו מהירות... - איזה אומן.. אורי הצליח לגרום גם לדודות הזקנות שלא תמיד בא להן להשתתף בשמחה - לרקוד ולשמוח.... הבלונים הוסיפו כל כך הרבה צבע לאירוע (ריקודים) וכן לתמונות - היה מאוד שמח ומעניין... שווה כל שקל... - מומלץ מאוד!!!
דביר ונעמה לוי

בלונים לחתונה-לקוחות כותבים

היי אורי, מצורפות תמונות מדהימות מהחתונה... (בשני מיילים...) היה ממש ממש שמח ואנחנו מקבלים עד היום תגובות מדהימות! באמת שעשית את החתונה ואותנו מאוד שמחים! שוב המון המון תודה,
שימרית ועמרי

בלונים לחתונה - לקוחות כותבים

לאורי הגענו במקרה כשציינו בפני חברים את חששנו שאנשים לא יקומו לרקוד בחתונה (הרבה מבוגרים, הצעירים כבר הורים לילדים וגם אנחנו לא רקדנים מחוננים וסוחפים).כשאורי ציין בפנינו את אופן הפעלת הדוכן (בלונים ומגבעות מקבל רק מי שרוקד ולא מי שמבקש), וכשראינו את העיצובים המרהיבים באתר שלו, השתכנענו שאכן אורי יוסיף לנו הרבה צבע לארוע.בארוע עצמו, אורי הגיע כמעט שעה לפני הזמן שסוכם כדי להתארגן ולהיות מוכן בזמן לריקודים, ולא נטש אותנו עד שהמסיבה התפוגגה, אפילו שזה היה אחרי הזמן שסוכם איתו.אורי הכין כובעים מאוד מיוחדים וגם אטרקציות שונות בריקודים עצמם, שעודדו את האנשים (כולל אותנו, שאיננו רקדנים באופן טבעי ביום יום), לקום ולרקוד.בארוע עצמו וגם לאחריו, האורחים לא הפסיקו לציין את הבלונים של אורי, כמה שזה היה מיוחד ועשה שמח, ושאלו איך הגענו אליו.מומלץ בחום!!!!
מיכל וגיא רוזן

בלונים לחתונה - לקוחות כותבים

אורי שלום רב  ביום רביעי האחרון הופעת בחתונתנו  ליווית את הריקודים ברחבה עם מגוון יצירות הבלונים שלך, עם עמדת בלונים עשירה וצבעונית, והמשכת לנפק כובעי ופסלי בלונים מרשימים ומגוונים לכל אורך האירוע  אנו מודים לך מקרב לב על היצירתיות וההתמדה. הופעתך היוותה ערך מוסף אדיר לארוע כולו!!! הן באיכות וביצירתיות של הבלונים שניפקת תחת ידיך והן בהתמדה והמחוייבות המדהימים שלך לכל אורך האירוע  כל אורח שדיברנו איתו ציין את מופע הבלונים שלך כתוסף מעולה ומקורי לאווירה השמחה והצבעונית שהייתה בחתונה, אין לי ספק שהנוכחות הדומיננטית שלך ברחבת הריקודים, הייתה מפתח בהצלחת האירוע כולו - וממש קשה לי לדמיין את החתונה שלנו (וכל חתונה בכלל) בלעדיך"   בקיצור אורי, לכישרון ולאישיות שלך, לדעתי, אין תחליף  תודה רבה רבה רבה!! 
אלעד ואילי רוזן
בלונים לחתונה
בלונים לחתונה
בלונים לחתונה
בלונים לחתונות
בלונים לחתונות
בלונים לחתונות
בלונים
Stacks Image 1805
בלונים לחתונה
Stacks Image 1806
בלונים לחתונה
Stacks Image 1807
בלונים לחתונה
Stacks Image 1812
לימבו בלונים
Stacks Image 1813
בלונים לחתונה
Stacks Image 1814
בלונים לכוווולם
Stacks Image 1815
בלונים לחתונה
Stacks Image 1823
בלונים לחתונה
Stacks Image 1824
איזה חיוך!
Stacks Image 1825
בלונים לחתונה
Stacks Image 1826
בלונים לחתונות
Stacks Image 1827
בלונים לחתונות
Stacks Image 1828
בלונים לחתונות
Stacks Image 1829
בלונים לחתונות
Stacks Image 1830
בלונים לחתונות-נשיקה בלב
Stacks Image 1831
בלונים לחתונות
Stacks Image 1841
עמדת הבלונים שלי
Stacks Image 1843
שמלת בלונים שהכנתי לאשתי לחתונה שלנו