אורי לבני אמן בלונים 054-7668800

שלחו לי מייל

הפעלה לברית, למה דוקא הפעלת בלונים?

הפעלה לברית או בריתה בתור פתרון להעסקת הילדים ובידור לאורחים הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות, אם כן למה לבחור בהפעלת בלונים לברית?

הפעלה לברית לרוב באה לתת מענה לצורך, כמעט כל השיחות ששמעתי במשך השנים כללו את המשפט “אנחנו מחפשים משהו שיעסיק את הילדים שלהורים יהיה קצת שקט” אם כן, הצורך הוא כפול, תעסוקה לילדים ושקט להורים!
אך האם הפעלות ברית כגן הפעלת ליצן או הפעלה דומה(משחקים תחרויות שירים וריקודים) באמת מתאימה?

וידוי אישי קורע לב: בעברי הרחוק הייתי עושה הפעלות כאלה באירועי ברית! כן כן! האמת, זה מה שרצו וזה מה שעשיתי, הלקוח תמיד צודק! לא? , ובכן, מה שהיה קורה ברוב הגדול של האירועים היה הפוך ממתן מענה לצורך או לצרכים שהגדרנו מעלה.

אירוע טיפוסי (הפעלה רגילה):
הילדים הקטנים (עד גיל 5) היו לרוב מגיעים לאיזור ההפעלה צמודים לאבא/אמא/שניהם, ובמקום להנות מהאוכל והמפגש החברתי ההורים נהנו מההופעה שלי, אך למעשה היו ביביסיטר של הילדים, הילדים הגדולים לרוב באו לבד אך ההורים היו משגעים אותם עם כל מנה של אוכל שהיו מגישים”בואו תאכלו משהו ותחזרו להפעלה, מיותר לציין כי כל הריכוז של הילדים יורד לטימיון עם הסחות כאלה, בסיום ההפעלה כשהייתי מתחיל להכין בלונים פתאום כולם היו מגיעים לקבל בלון, בשלב הזה הייתי מגלה שיש כמות כפולה של ילדים באירוע, ושחצי מהילדים נשארו ליד ההורים כי אלה לא רצו לותר על האירוע, והם נשארו עם ילד או ילדה עצבניים וכעוסים כי הם רוצים ש”אבא יבוא איתם”, בתור הורים לילדים(אם אתם כאלה) בודאי נתקלתם בדיוק בסיטואציות האלו, ובכן מה הפתרון?
בלונים לברית
הפתרון: “בוטיק הבלונים”
כל הקונספט של
הפעלת הבלונים לברית - בוטיק הבלונים, נולד כאשר הוזמנתי להופיע באירוע ברית שארגנו הסבא והסבתא לנכד החדש שנולד לבן שגר בחו”ל, האורחים כולם היו חברים של הסבא והסבתא, מעל גיל 50, אותי הזמינו לעשות הפעלה והופעה לילדים, הבעייה היתה שלא היו ילדים באירוע…. טוב נו היתה האחות הגדולה (בת 2.5) ועוד תינוק, בקיצור לא היה את מי להפעיל, גם ביקשו ממני להנמיך את המוסיקה עוד לפני שהתחיל המופע…
בשלב זה פשוט התחלתי להכין יצירות בלונים ולחלק….. ההתלהבות היתה רבה ביותר!
כולם רצו לקחת הביתה מזכרת לנכדים ולילדים!

ביום זה נולד “בוטיק הבלונים” מאותו יום והלאה המלצתי ללקוחותי על הבוטיק במקום ההפעלה המסורתית, ההצלחה היתה מסחררת,
הפעלה לברית
מה זה בוטיק בלונים?
הרעיון הוא פשוט, אני מכין יצירות בלונים מיוחדות ומושקעות לכל אחד בכל גיל באופן אישי, ללא מוסיקה וללא צורך בהפרעה לאירוע, היופי בבוטיק הבלונים הוא הזרימה הטבעית של הפעילות עם האירוע ולא נגדו, הילדים מקבלים את הדמויות האהובות עליהם(צפו בגלריית התמונות של בוטיק ה
בלונים לברית ) וההורים נהנים משקט ומילדים רגועים, והם בעצמם נהנים מאומנות הבלונים הנוצרת מול עיינהם.

התוצאה: שקט להורים, תעסוקה לילדים , כולם מאושרים = המשימה הוכתרה בהצלחה!

לקבלת פרטים נוספים על
הפעלת הילדים לברית התקשרו עכשיו אלי 0547668800 אורי